Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Outline - Blog o komiksie i opowiadaniu obrazem Outline - Blog o komiksie i opowiadaniu obrazem Outline - Blog o komiksie i opowiadaniu obrazem

30.09.2012
niedziela

Konkurs na komiks o konkursach komiksowych rozstrzygnięty

30 września 2012, niedziela,

Dziś rozstrzygnięcie konkursu na komiks o konkursach komiksowych. Przypominam kryteria: jak najmniej pracochłonna forma graficzna. Czyli im gorzej rysujesz, tym większa szansa na zwycięstwo. W końcu nagrodą jest tylko książką. Nie należało się zatem przemęczać.Na konkurs, w którym do wygrania była moja książka „Wyjście z getta” wpłynęło całkiem sporo prac.  Bardzo dziękuję. To było miłe zaskoczenie. Główna nagroda wędruje do autorki powyższej pracy, czyli Małgorzaty Matachowskiej. Kreska bez odrobiny wysiłku, a do tego piękne, depresyjne przesłanie. Wizja komiksiarzy ogrzewających się książkami na pewno na książkę zasługuje.

Poniżej jeszcze kilka wyróżniających się prac, które z autorką Grand Prix (to zawsze ładnie brzmi) stworzą tzw. złotą piątkę

nr. 2. JAPONfan

nr 3. Szymon Kaźmierczak

nr 4. Liwia Dzierżawa (dramatyzm to podstawa tego komiksu)

Nr 5. Tomasz Dąbrowski (jedyny komiks polityczny wśród nadesłanych. Musiałem podzielić ten pasek na 2 części, inaczej nie zmieściłby mi się na blogu). Żeby go swobodnie przeczytać, trzeba kliknąć na obrazek, aby się powiększył.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim autorom za nadesłane  prace i wspólną zabawę w konkurs komiksowy. Bo przecież konkurs komiksowy to nic poważnego, taka zabawa, zgryw.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php